Сьома міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології — 2017»

15-17 лютого 2017, Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна 2-б). Організатор: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

«Зернові технології» — потужний агропромисловий форум, що посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.
Виставка об’єднує провідних операторів ринку — виробників та дилерів галузі у форматі спеціалізованої події. Тут створені оптимальні умови для діалогу між керівниками, фахівцями сільськогосподарських підприємств, представниками влади та виробниками обладнання, техніки, насіннєвого матеріалу та засобів захисту для обміну сучасним досвідом та укладання контрактів.
У 2017 році на виставці буде широко представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції більш ніж 300 компаніями з України та зарубіжних країн, що посідають провідне місце на вітчизняному та міжнародному ринках.
Під час виставки буде реалізована насичена ділова програма за участю відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору, що надасть можливість операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення  тих питань, що стоять перед ними.

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у сьомій міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2017», яка відбудеться 15-17 лютого 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

 

Please follow and like us: