Новий директор МТП «Южний»

Источник: «Морський торговельний порт «Южний».

Сьогодні, 26 серпня, Державний секретар Мінінфраструктури Володимир Бучко представив колективу ДП «МТП «Южний» виконуючого обов’язки директора Сергія Ковшара.

Відповідне призначення затверджено Наказом Міністерства інфраструктури України від 21.08.2020 №66-Ос «Про виконуючого обов’язки директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний».

«Сергій Павлович – керівник з великим досвідом роботи. Я впевнений, що у нового очільника та у колектива порту спільні бачення подальшого ефективного розвитку підприємства», — зазначив Володимир Бучко.

Портовики добре знають новопризначеного очільника «Южного», оскільки Сергій Павлович з лютого 2017 року обіймав посаду заступника директора з економіки та фінансів. Це орієнтований на результат керівник з великим організаційним та комунікативним досвідом, навичками планування, вирішення проблем та прийняття рішень. Нове призначення – цьому підтвердження. Колектив порту підтримує Сергія Павловича та вітає з підвищенням.

Нагадаємо, 20 серпня близько 50-ти працівників порту «Южний» взяли участь у акції протесту. Але безстрокового страйку на підприємстві не проводилося та проводитися не буде. Держстивідор працював та працює в штатному режимі.

Ми бажаємо Сергію Павловичу сил, витримки та професійних успіхів у роботі на новій посаді для подальшого розвитку Морського торговельного порту «Южний».

Читайте также

Министерство инфраструктуры начало пилотный проект «Weight-in-Motion»

Министерство инфраструктуры Украины (МИУ) при поддержке ЕБРР начало реализацию пилотного проекта с применением интелектуальной транспортной системы взвешивания автотранспорту во время движения (Weight-in-Motion, или WiM). Детали…

В Николаеве строят новый причал для отгрузки зерновых
В Николаеве строят новый причал для отгрузки зерновых

Строительством причала занимается компания ООО «ЕВТ Грей» (оперирует зерновым терминалом, который находится в порту Ольвии). В начале эксплуатации планируется повысить количество перевалки зерна, а в…

Порт Роттердам отправил контейнеровоз Marie Maersk с рекордной осадкой 17,4 метра
Порт Роттердам отправил контейнеровоз Marie Maersk с рекордной осадкой 17,4 метра

Администрация порта Роттердам сообщила, что в пятницу, 11 декабря, контейнеровоз Marie Maersk вышел с рекордной осадкой 17,4 метра. По этой причине руководство порта направило контейнеровоз…

Комментарии