Новий директор МТП «Южний»

Источник: «Морський торговельний порт «Южний».

Сьогодні, 26 серпня, Державний секретар Мінінфраструктури Володимир Бучко представив колективу ДП «МТП «Южний» виконуючого обов’язки директора Сергія Ковшара.

Відповідне призначення затверджено Наказом Міністерства інфраструктури України від 21.08.2020 №66-Ос «Про виконуючого обов’язки директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний».

«Сергій Павлович – керівник з великим досвідом роботи. Я впевнений, що у нового очільника та у колектива порту спільні бачення подальшого ефективного розвитку підприємства», — зазначив Володимир Бучко.

Портовики добре знають новопризначеного очільника «Южного», оскільки Сергій Павлович з лютого 2017 року обіймав посаду заступника директора з економіки та фінансів. Це орієнтований на результат керівник з великим організаційним та комунікативним досвідом, навичками планування, вирішення проблем та прийняття рішень. Нове призначення – цьому підтвердження. Колектив порту підтримує Сергія Павловича та вітає з підвищенням.

Нагадаємо, 20 серпня близько 50-ти працівників порту «Южний» взяли участь у акції протесту. Але безстрокового страйку на підприємстві не проводилося та проводитися не буде. Держстивідор працював та працює в штатному режимі.

Ми бажаємо Сергію Павловичу сил, витримки та професійних успіхів у роботі на новій посаді для подальшого розвитку Морського торговельного порту «Южний».

Читайте также

«Укрзализныця» создает новое подразделение
«Укрзализныця» создает новое подразделение

«Укрзализныця» планирует создать отдельное подразделение, отдельное юридическое лицо, которое будет заниматься тяжелым ремонтом подвижного состава. Об этом в интервью «НВ Бизнес» заявил руководитель предприятия Евгений…

17 октября в Одессе прошла встреча «MedCruise Black Sea Working Group Meeting»
17 октября в Одессе прошла встреча «MedCruise Black Sea Working Group Meeting»

Мероприятие было организовано Одесским филиалом государственного предприятия «Администрации морских портов Украины» и ассоциацией портов Средиземного и Черного морей «MedCruise». В рамках работы форума совместно с…

Комментарии