Новий директор МТП «Южний»

Источник: «Морський торговельний порт «Южний».

Сьогодні, 26 серпня, Державний секретар Мінінфраструктури Володимир Бучко представив колективу ДП «МТП «Южний» виконуючого обов’язки директора Сергія Ковшара.

Відповідне призначення затверджено Наказом Міністерства інфраструктури України від 21.08.2020 №66-Ос «Про виконуючого обов’язки директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний».

«Сергій Павлович – керівник з великим досвідом роботи. Я впевнений, що у нового очільника та у колектива порту спільні бачення подальшого ефективного розвитку підприємства», — зазначив Володимир Бучко.

Портовики добре знають новопризначеного очільника «Южного», оскільки Сергій Павлович з лютого 2017 року обіймав посаду заступника директора з економіки та фінансів. Це орієнтований на результат керівник з великим організаційним та комунікативним досвідом, навичками планування, вирішення проблем та прийняття рішень. Нове призначення – цьому підтвердження. Колектив порту підтримує Сергія Павловича та вітає з підвищенням.

Нагадаємо, 20 серпня близько 50-ти працівників порту «Южний» взяли участь у акції протесту. Але безстрокового страйку на підприємстві не проводилося та проводитися не буде. Держстивідор працював та працює в штатному режимі.

Ми бажаємо Сергію Павловичу сил, витримки та професійних успіхів у роботі на новій посаді для подальшого розвитку Морського торговельного порту «Южний».

Читайте также

HHLA завершила покупку контрольного пакета акций многофункционального терминала PLT в итальянском порту Триест
HHLA завершила покупку контрольного пакета акций многофункционального терминала PLT в итальянском порту Триест

Немецкая транспортно-логистическая группа Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA) завершила покупку контрольного пакета (50,01%) акций многофункционального терминала Piattaforma Logistica Trieste (PLT) в итальянском порту Триест…

Судостроители «НИБУЛОНа» начали собирать корпус уже шестого судна проекта NBL-91
Судостроители «НИБУЛОНа» начали собирать корпус уже шестого судна проекта NBL-91

«Судостроители продолжают работать над новыми заказами и параллельно выполнять обслуживание грузового флота судоходной компании», — говорится в сообщении пресс-службы. На стапельной площадке предприятия судостроители приступили…

Комментарии