Дорогі Одесити! Наближаються новорічні та різдвяні свята, яких з нетерпінням чекають і дорослі, і діти.

У ці дні настрій новорічних веселошів, радості, очікування добрих змін входить в кожен будинок і кожну родину. За традицією в ці дні ми не тільки звертаємося один до одного з теплими словами привітань, а й підводимо підсумки виконаної роботи, намічаємо плани на майбутнє.

Рік, що минає був насичений різноманітними подіями. Він вніс в наше життя богато яскравих моментів та подарував нові досягнення. Одеса — місце мрій та натхнень для одеситів і всього світу, ми завжди з властивою нам прагматичністю та розсудливістю переживаємо усі випробування долі. Цей рік був досить складним та наповнений подіями, які сколихнули весь світ. Але ми, як ніколи, непереборно пройшли цей нелегкий шлях випробубань та подололи усі негаразди.

Напередодні Нового року ми завжди розмірковуємо про те, що зроблено, що вдалося виконати в минулому році, думаємо про успіхи та небдачі і завжди сподіваємося в наступаючому році реалізувати якомога більше планів та мрій.

Зовсім скоро ми зберемося в теплих родинних колах та відсваткуємо відлік ще одного витка вічності — Нового 2021 року. Нехай ваші серця ноповнятьса світлом, радістю і надією, а новорічний святковий настрій не покидає вас весь рік!

Впевнений, що наступний рік обов’язково буде для вас щедрим на прекросні події та досягнення. Успіхів вам, міцного здоров’я та добробуту! Щиро вітаю кожного з вас з наступаючим Новим роком!

З повагаю, Юрій Виходець, начальник Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України

Читайте также

Хроники DELFI (18.08.2020)
Хроники DELFI (18.08.2020)

Источник Transsip Список проделанных работ за 18.08.2020: 1. Обжатие «пластыря» сухого трюма, проведение пробной откачки с использованием погружного насоса, производительностью q= 120 m3/час.2. Герметизация обнаруженного…

Раскрыта схема контрабанды рекордной партии психотропного вещества через «Пивденный» и Одесский морские порты
Раскрыта схема контрабанды рекордной партии психотропного вещества через «Пивденный» и Одесский морские порты

Одесская таможня Государственной таможенной службы и Управление Службы безопасности Украины в Одесской области раскрыли схему контрабанды через «Пивденный» и Одесский морские порты рекордной партии психотропного…

Комментарии