Екскурсія до Воронцовського маяка – святковий дарунок від адміністрації Одеського порту людям з обмеженими можливостями слуху

В ознаменування 226-річниці заснування Одеського порту адміністрація підприємства зробила дарунок людям з обмеженими можливостями слуху. На прохання Одеської обласної молодіжної організації Українського товариства глухих (УТОГ) 4 вересня ц.р. була організована екскурсія «Стежкою маячника» для членів названого товариства.

— Працювати з цією категорією екскурсантів, як виявилось, важко, — поділилась інженер служби зовнішніх зв’язків Тетяна Яковлева. – Це чималі проблеми організаційного характеру, і дуже непросто доводити інформацію через сурдоперекладача. Але труднощі забуваються, коли бачиш, що люди отримали заряд позитивних емоцій, які їм потрібні, напевне, більше ніж нам.

Відсутність слуху членам УТОГ дещо компенсувало віртуозне використання сучасних гаджетів. Екскурсанти навіть встигали ретранслювати прогулянку друзям. Таким чином, до тих двох десятків членів УТОГ, які були на Воронцовському маяку, долучилась така ж за кількістю, а можливо й більша аудиторія віртуальних екскурсантів.

Не дивлячись на похмуру погоду настрій у гостей порту був піднесений. Вони висловили вдячність організаторам, лише пожалкували, що цікава подорож обмежена за часом.

Адміністрація Одеського морського порту

Теги:

Читайте также

Инновационная система перемещения контейнеров в порту Циндао
Инновационная система перемещения контейнеров в порту Циндао

В контейнерном терминале порту Циндао, расположенном на берегу Желтого моря, на юге Шаньдунского полуострова, планируют запустить автоматизированную систему перевозки контейнеров, протяженность которых составляет 9,5 километров….

«Ресурсы и потенциал портов Рени и Измаил огромные и мы должны использовать их на полную мощность», — Юрий Лавренюк
«Ресурсы и потенциал портов Рени и Измаил огромные и мы должны использовать их на полную мощность», — Юрий Лавренюк

23 октября 2018 под председательством заместителя Министра инфраструктуры Украины Юрия Лавренюка состоялось совещание по реализации проекта «Реконструкция объектов строительства «Создание глубоководного судового хода р. Дунай…

Комментарии