Вантажообіг ТОП-5 портів України за 8 міс. 2020 р.

За обсягами перевалки лідерами є п’ять морських портів, які загалом обробили 96,8 млн т вантажів, що складає 91,5% від загальних показників обробки в морських портах України.

Флагманом перевалки вантажів у січні – серпні 2020 року став морський порт «Південний» з обсягом 42,04 млн т обробленого вантажу (+25,5%).

На другому місці — морський порт Миколаїв з перевалкою у 19,2 млн т (-9,9%), а на третьому та четвертому місцях — морські порти Одеса та Чорноморськ в обсязі 15,6 млн т (-7,2%) та 15,4 млн т (-0,7%) відповідно. На п’ятому — морський порт Маріуполь, який збільшив перевалку до 4,6 млн т (+21,1%).

Динамічно збільшує перевалку вантажів морський порт Ольвія до 2,6 млн т, що більше на 0,9 млн т або 51,5% до аналогічного періоду минулого року.

Морський порт Бердянськ до 1,5 млн т із приростом 0,4 млн т або 32,9%.

Теги:

Читайте также

В УЗ сформирована новая команда топ-менеджеров
В УЗ сформирована новая команда топ-менеджеров

В Укрзализныце сформирована эффективная команда топ-менеджеров и высококлассных профессионалов, объединенных общей задачей — реализовать стратегию развития крупнейшей в стране государственной компании. Об этом сообщил председатель…

Живых животных будут перевозить на борту грузовых самолетов
Живых животных будут перевозить на борту грузовых самолетов

В международном аэропорту города Николаев ожидают получения лицензии, которая позволит отправлять на грузовых самолетах скот. Документ должны предоставить уже через несколько дней. По словам руководителя…

Комментарии