Т/х SOPHIA не знаходиться в жодному Українському порту. Офіційна заява ДП «АМПУ».

COVID-19 порт Южный

16 липня 2020 року теплохід SOPHIA, за рішенням Головного державного санітарного лікаря на водному транспорті М.І. Голубятникова, був проведенний та пришвартований біля причалу №4 морського порту Південний на карантинну стоянку. За результатами лабораторних аналізів у 10 членів екіпажу, зокрема у капітана судна, було виявлено та підтверджено COVID-19.
За рішенням санітарно-карантинного відділу, хворих було госпіталізовано до однієї з приватних лікарень м. Одеса. Членів екіпажу, в яких захворювання не виявили, було відправлено на самоізоляцію за місцем проживання.

Таким чином, 22 липня екіпаж судна було повністю замінено. Судно було повністю продезінфіковане силами представників відділу дезінфектології лабораторного центу МОЗ України на ВТ.
23 липня т/х SOPHIA був відшвартований від причалу №4 порту Південний та проведений до морського порту Ольвія.
В порту Ольвія т/х SOPHIA виконав вантажно-розвантажувальні роботи.
26 липня 2020 відійшов з порту Ольвія до порту Искендерун (Туреччина).
З того часу т/х SOPHIA до територіальних вод України не заходив.

Теги:

Читайте также

Как бороться с монополистами без суда
Как бороться с монополистами без суда

Что делать, если поставщик услуг не имеет альтернативы и навязывает бизнесу кабальные условия? Как защитить себя альтернативными способами, рассказывает управляющий партнёр юридической компании LEGRANT Татьяна…

Lotti подготовит технико-экономическое обоснование новой объездной дороги Одессы

Государственное агентство автомобильных дорог Украины («Укравтодор») заказало итальянской компании Lotti технико-экономическое обоснование (ТЭО) проекта строительства Северной объездной дороги Одессы в рамках подготовки ТЭО международного транснационального…

Комментарии