Т/х SOPHIA не знаходиться в жодному Українському порту. Офіційна заява ДП «АМПУ».

COVID-19 порт Южный

16 липня 2020 року теплохід SOPHIA, за рішенням Головного державного санітарного лікаря на водному транспорті М.І. Голубятникова, був проведенний та пришвартований біля причалу №4 морського порту Південний на карантинну стоянку. За результатами лабораторних аналізів у 10 членів екіпажу, зокрема у капітана судна, було виявлено та підтверджено COVID-19.
За рішенням санітарно-карантинного відділу, хворих було госпіталізовано до однієї з приватних лікарень м. Одеса. Членів екіпажу, в яких захворювання не виявили, було відправлено на самоізоляцію за місцем проживання.

Таким чином, 22 липня екіпаж судна було повністю замінено. Судно було повністю продезінфіковане силами представників відділу дезінфектології лабораторного центу МОЗ України на ВТ.
23 липня т/х SOPHIA був відшвартований від причалу №4 порту Південний та проведений до морського порту Ольвія.
В порту Ольвія т/х SOPHIA виконав вантажно-розвантажувальні роботи.
26 липня 2020 відійшов з порту Ольвія до порту Искендерун (Туреччина).
З того часу т/х SOPHIA до територіальних вод України не заходив.

Теги:

Читайте также

Бельгия — Украина: МИУ заинтересовано в сотрудничестве с бельгийским портом Гент
Бельгия — Украина: МИУ заинтересовано в сотрудничестве с бельгийским портом Гент

Пресс-служба Министерства инфраструктуры сообщила, что Украина максимально заинтересована в потенциальном сотрудничестве с бельгийским портом Гент, а именно во внедрении перспективных концессионных проектов в портовой отрасли…

Пожар на Днестровском лимане
Пожар на Днестровском лимане

Масштабный пожар на Днестровском лимане наконец-то удалось потушить. Как сообщает пресс-центр облуправления ГСЧС, огонь был ликвидирован сегодня утром, 12 марта, в 8:38. Территория все еще задымлена. Сигнал…

Комментарии