Т/х SOPHIA не знаходиться в жодному Українському порту. Офіційна заява ДП «АМПУ».

COVID-19 порт Южный

16 липня 2020 року теплохід SOPHIA, за рішенням Головного державного санітарного лікаря на водному транспорті М.І. Голубятникова, був проведенний та пришвартований біля причалу №4 морського порту Південний на карантинну стоянку. За результатами лабораторних аналізів у 10 членів екіпажу, зокрема у капітана судна, було виявлено та підтверджено COVID-19.
За рішенням санітарно-карантинного відділу, хворих було госпіталізовано до однієї з приватних лікарень м. Одеса. Членів екіпажу, в яких захворювання не виявили, було відправлено на самоізоляцію за місцем проживання.

Таким чином, 22 липня екіпаж судна було повністю замінено. Судно було повністю продезінфіковане силами представників відділу дезінфектології лабораторного центу МОЗ України на ВТ.
23 липня т/х SOPHIA був відшвартований від причалу №4 порту Південний та проведений до морського порту Ольвія.
В порту Ольвія т/х SOPHIA виконав вантажно-розвантажувальні роботи.
26 липня 2020 відійшов з порту Ольвія до порту Искендерун (Туреччина).
З того часу т/х SOPHIA до територіальних вод України не заходив.

Теги:

Читайте также

В Польше хотят ввести запрет на обгон для грузового транспорта
В Польше хотят ввести запрет на обгон для грузового транспорта

В Министерстве финансов Польши предложили включить в закон о “коридорах жизни” положения о запрете обгона для грузовых автомобилей на всех скоростных автомагистралях. Министерство инфраструктуры уже…

Рапс: новый рекорд и новый урожай
Рапс: новый рекорд и новый урожай

Перегрузочный комплекс «Жемчужина Днепра», который является структурным подразделением ООО «Грейн-Трансшипмент» отправил по р.Днепр первую партию рапса нового урожая, в Одесский морской торговый порт. Объем этой…

Комментарии