Дорогі друзі!

Минає 2020-й рік, який для всіх нас був не лише роком випробувань, а й роком справедливої винагороди долі за нашу відданість професії і здатність приймати сміливі рішення у складних ситуаціях. 2020-й став переломним роком з точки зору розвитку і модернізації інфраструктуры Одеського порту:

— Вперше за останні шість років введено в експлуатацію два причальні комплекси — новий і реконструйований;

— Вперше за двадцять років капітально відремонтований вантовий міст портової естакади, який став аркітектурною візитівкою міста;

— Вперше да півстоліття стартувала програма масштабної реконструкції виробничих потужностей Платонівського молу;

— і вперше в історії порту впроваджено цифровий сервіс планування запуску автомобілів з вантажами через КПП порту.

У 2020-му році, незважаючи на безпрецедентні несприятпиві фактори, пов’язані зі світовою пандемією коронавірусу, одеським портовикам вдалося утримати досягнутий раніше рівень обсягів перевалки контейнерних вантажів і в півтора рази наростити перевалку металопрокату.

Зрештою, ми виконопи головне завдання року — зберегли робочі місця і забезпечили належний соціальний захист наших колективів. Ппіч-о-ппіч 3 адміністрацією порту протистояли викликам 2020-го приватні стивідорні компанії. Ми разом допомагали ветеранам під час жорсткого карантину у квітні і разом у вересні прибирапи 3 пляжу затонулий танкер «Делфі».

Дякуємо усім, хто у цей непростий рік разом з нами закладав фундамент конкурентоздатності і процвітання Одеського порту у майбутньому. Вітаємо усіх з наступаючими святами! Віримо у себе, у силу нашого професійного досвіду, у нашу єдність, у наш патріотизм по відношенню до рідного причалу під назвою Україна.

Щасливого НоВого року і Різдва Христового!

Читайте также

Нет причин для сокращения судозаходов в украинские порты из-за военного положения, — Александр Басюк
Нет причин для сокращения судозаходов в украинские порты из-за военного положения, — Александр Басюк

Как сообщает директор департамента реформирования и функционирования морского и речного транспорта министерства инфраструктуры Украины, Александр Басюк, Министерство не видит причин для снижения количества судозаходов в…

Комментарии