Голова ТСК з питань захисту прав інвесторів відвідала Одеський Морський порт

Під час робочого візиту до Одеси голова ТСК з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко (Halyna Yanchenko) зустрілась з керівником адміністрації Одеського морського порту Русланом Сахаутдіновим.

Під час зустрічі проговорили можливості і перспективи розвитку порта і залучення інвестицій.

Про це нардеп написала на своїй сторінці у Facebook.

Окремо торкнулись проблем, які стримують темпи росту і розвитку інфраструктури українських портів, що позначається на притоці інвестицій.

«З найбільш гострих проблем — піврічні затримки у затвердженні фінансових планів портів, без яких неможливо проводити державні закупівлі. В купі з тривалими в часі європейськими торгами, це суттєво ускладнює проведення капітальних робіт, будівництво і реконструкцію причалів в порту, про це ми говорили під час зустрічі», — сказала Галина Янченко.

Починаючи з 2013 року жоден порт не здав новий морський причал. Виключення — лише Одеський морський порт, який зміг побудувати два нові причали, сьогодні їх працює в порту 54, — зазначив в ході зустрічі керівник адміністрації Одеського морського порту.

Ще однією проблемою є відсутність коштів на розвиток. Наразі державні порти віддають до бюджету до 70% надходжень від портового збору.

Читайте также

АМПУ провела работы по дноуглублению в акватории морского порта Белгород-Днестровский
АМПУ провела работы по дноуглублению в акватории морского порта Белгород-Днестровский

Пресс-служба АМПУ сообщила на официальной странице в Facebook, что для восстановления глубин, после завершения нереста, были возобновлены эксплуатационные дноуглубительные работы в акватории морского порта Белгород-Днестровский….

Кто прав? Верховный суд Норвегии слушает историческое дело о бурении нефтяных скважин в Арктике
Кто прав? Верховный суд Норвегии слушает историческое дело о бурении нефтяных скважин в Арктике

Экологические группы будут убеждать верховный суд Норвегии прекратить добычу нефти и газа в Арктике в исключительном деле, слушание которое начнется на этой неделе. Два суда…

Украина построит корабли в Италии
Украина построит корабли в Италии

Украинские топ-чиновники начали переговоры в Италии о постройке «крупнотоннажных кораблей» для Морской охраны госпогранслужбы и Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям (ДСНС).( Collapse ) Арсен…

Комментарии