Голова ТСК з питань захисту прав інвесторів відвідала Одеський Морський порт

Під час робочого візиту до Одеси голова ТСК з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко (Halyna Yanchenko) зустрілась з керівником адміністрації Одеського морського порту Русланом Сахаутдіновим.

Під час зустрічі проговорили можливості і перспективи розвитку порта і залучення інвестицій.

Про це нардеп написала на своїй сторінці у Facebook.

Окремо торкнулись проблем, які стримують темпи росту і розвитку інфраструктури українських портів, що позначається на притоці інвестицій.

«З найбільш гострих проблем — піврічні затримки у затвердженні фінансових планів портів, без яких неможливо проводити державні закупівлі. В купі з тривалими в часі європейськими торгами, це суттєво ускладнює проведення капітальних робіт, будівництво і реконструкцію причалів в порту, про це ми говорили під час зустрічі», — сказала Галина Янченко.

Починаючи з 2013 року жоден порт не здав новий морський причал. Виключення — лише Одеський морський порт, який зміг побудувати два нові причали, сьогодні їх працює в порту 54, — зазначив в ході зустрічі керівник адміністрації Одеського морського порту.

Ще однією проблемою є відсутність коштів на розвиток. Наразі державні порти віддають до бюджету до 70% надходжень від портового збору.

Читайте также

Ukraine Silk Road Forum 2018: Китай и Украина обсуждают новые перспективы развития партнерства
Ukraine Silk Road Forum 2018: Китай и Украина обсуждают новые перспективы развития партнерства

III Украинский Форум  Шелкового пути Ukraine Silk Road Forum проходит 16 ноября в Киеве. Событие в третий раз служит профессиональной коммуникационной В2В2G  платформой, которая объединяет…

Как погибало Аральское море
Как погибало Аральское море

До 1960 г. Арал занимал второе место в мире среди внутриматериковых бессточных озер после Каспия, и четвертое место среди озер после Виктории (Танзания, Кения, Уганда),…

Комментарии