Голова ТСК з питань захисту прав інвесторів відвідала Одеський Морський порт

Під час робочого візиту до Одеси голова ТСК з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко (Halyna Yanchenko) зустрілась з керівником адміністрації Одеського морського порту Русланом Сахаутдіновим.

Під час зустрічі проговорили можливості і перспективи розвитку порта і залучення інвестицій.

Про це нардеп написала на своїй сторінці у Facebook.

Окремо торкнулись проблем, які стримують темпи росту і розвитку інфраструктури українських портів, що позначається на притоці інвестицій.

«З найбільш гострих проблем — піврічні затримки у затвердженні фінансових планів портів, без яких неможливо проводити державні закупівлі. В купі з тривалими в часі європейськими торгами, це суттєво ускладнює проведення капітальних робіт, будівництво і реконструкцію причалів в порту, про це ми говорили під час зустрічі», — сказала Галина Янченко.

Починаючи з 2013 року жоден порт не здав новий морський причал. Виключення — лише Одеський морський порт, який зміг побудувати два нові причали, сьогодні їх працює в порту 54, — зазначив в ході зустрічі керівник адміністрації Одеського морського порту.

Ще однією проблемою є відсутність коштів на розвиток. Наразі державні порти віддають до бюджету до 70% надходжень від портового збору.

Читайте также

Обновленный «План развития морского порта Бердянск до 2038 года» утвержден Мининфраструктуры
Обновленный «План развития морского порта Бердянск до 2038 года» утвержден Мининфраструктуры

Министерство инфраструктуры Украины согласовало «План развития морского порта Бердянск» на кратко- средне- и долгосрочную перспективу, утвержденный АМПУ. Обновленный документ предусматривает реализацию инвестиционных проектов по реконструкции…

В Хорватии реконструируют Средиземноморский ж/д коридор
В Хорватии реконструируют Средиземноморский ж/д коридор

В Хорватии, в рамках реконструкции Средиземноморского ж/д коридора, оператор инфраструктуры железных дорог Хорватии HŽ Infrastruktura рассматривает 10 заявок от компаний, желающих участвовать в  линии и строительства второго пути…

Комментарии