![](https://sudohodstvo.org/wp-content/uploads/2020/09/photo5406805866918817563.jpg)
В. о. директора Маріупольського порту Ігор Барський підписав наказ, згідно якого з 1 жовтня, після трьох з половиною років роботи за скороченим графіком, наше підприємство переходить на повний, 40-годинний, робочий тиждень.
На цю подію портовики чекали вже давно і не раз висловлювали свої побажання на зустрічах з керівником порту Ігорем Барським. Сам же Ігор Миколайович ще навесні, починаючи реалізацію нової стратегії розвитку підприємства, зазначив:
— Наше завдання — збільшення прибутковості порту, зростання добробуту працівників, підтримка соціальних стандартів. Як стратегію ми вибираємо агресивну політику щодо вантажопотоків, а також — зниження собівартості, підвищення конкурентоспроможності та ефективності. Звичайно ж, для цього потрібна надійна команда. І я сподіваюся: разом у нас все вийде!»
![](https://sudohodstvo.org/wp-content/uploads/2020/09/photo5406805866918817564.jpg)