Маріупольський порт переходить на повний, 40-годинний, робочий тиждень.

В. о. директора Маріупольського порту Ігор Барський підписав наказ, згідно якого з 1 жовтня, після трьох з половиною років роботи за скороченим графіком, наше підприємство переходить на повний, 40-годинний, робочий тиждень.
На цю подію портовики чекали вже давно і не раз висловлювали свої побажання на зустрічах з керівником порту Ігорем Барським. Сам же Ігор Миколайович ще навесні, починаючи реалізацію нової стратегії розвитку підприємства, зазначив:
— Наше завдання — збільшення прибутковості порту, зростання добробуту працівників, підтримка соціальних стандартів. Як стратегію ми вибираємо агресивну політику щодо вантажопотоків, а також — зниження собівартості, підвищення конкурентоспроможності та ефективності. Звичайно ж, для цього потрібна надійна команда. І я сподіваюся: разом у нас все вийде!»

Читайте также

Scorpio Bulkers продаёт ещё один балкер
Scorpio Bulkers продаёт ещё один балкер

Scorpio Bulkers продолжает продажу своего флота, заключив договор о продаже балкера SBI Phoebe 2016 года выпуска. Судно было оценено в 17,65 миллиона долларов, и ожидается, что…

Новое время требует новых решений: Maersk Tankers планирует создать центр декарбонизации
Новое время требует новых решений: Maersk Tankers планирует создать центр декарбонизации

Датская компания Maersk Tankers собирается запустить центр, целью которого является объединение экспертов, судовладельцев, клиентов и других заинтересованных сторон для разработки набора решений, которые сократят выбросы…

Комментарии