Маріупольський порт переходить на повний, 40-годинний, робочий тиждень.

В. о. директора Маріупольського порту Ігор Барський підписав наказ, згідно якого з 1 жовтня, після трьох з половиною років роботи за скороченим графіком, наше підприємство переходить на повний, 40-годинний, робочий тиждень.
На цю подію портовики чекали вже давно і не раз висловлювали свої побажання на зустрічах з керівником порту Ігорем Барським. Сам же Ігор Миколайович ще навесні, починаючи реалізацію нової стратегії розвитку підприємства, зазначив:
— Наше завдання — збільшення прибутковості порту, зростання добробуту працівників, підтримка соціальних стандартів. Як стратегію ми вибираємо агресивну політику щодо вантажопотоків, а також — зниження собівартості, підвищення конкурентоспроможності та ефективності. Звичайно ж, для цього потрібна надійна команда. І я сподіваюся: разом у нас все вийде!»

Читайте также

Первое в мире судно-перевозчик сжиженного водорода от Kawasaki направляется в Австралию
Первое в мире судно-перевозчик сжиженного водорода от Kawasaki направляется в Австралию

Первое в мире судно-перевозчик сжиженного водорода покинуло Японию в пятницу, чтобы забрать свой первый груз в Австралии в рамках проекта, который долго откладывали из-за Covid-19….

СМОЖЕТ ЛИ ТЕХНОЛОГИЯ БЛОКЧЕЙН РЕВОЛЮЦИОНИЗИРОВАТЬ СУДОХОДСТВО?
СМОЖЕТ ЛИ ТЕХНОЛОГИЯ БЛОКЧЕЙН РЕВОЛЮЦИОНИЗИРОВАТЬ СУДОХОДСТВО?

Запущенная в 2009 году система блокчейн получила известность как IT-технология, используемая в транзакциях криптовалюты. Однако, в последнее время она стала синонимом эффективной, прозрачной и кибербезопасной…

Комментарии